Tinerii social democraţi au preşedinţi noi la „municipiu” şi la „judeţ”: Selda Matei şi George Olăraş sunt noii preşedinţi ai OT PSD, Stiri Politica

Stiri » Politica

Vineri, 12 Mai 2017

Din aceasta saptamana, organizatiile de tineret ale Partidului Social Democrat (OT PSD), filialele municipale si judetene, au presedinti noi dupa conferintele de alegeri desfasurate la Sala Mihail Kogalniceanu a Consiliului Judetean si la care au participat, in calitate de invitati speciali, Gabriel Petrea, presedintele TSD, Horia Teodorescu, presedintele PSD Tulcea, Andaluzia Luca, presedintele organizatiei municipale PSD Tulcea, precum si Mirela Furtuna si Bogdan Banut, cei care au condus organizatiile TSD Tulcea din 2013 incoace.

Cititi amanunte in editia tiparita a cotidianului Obiectiv!