Sore & Band, Antonia şi Vunk la Zilele Municipiului Tulcea 2018, Stiri Actualitate

Stiri » Actualitate

Sore & Band, Antonia şi Vunk la Zilele Municipiului Tulcea 2018

Luni, 6 August 2018

Sore & Band, Antonia şi Vunk la Zilele Municipiului Tulcea 2018

Anul acesta, in perioada 12 - 16 august,  Municipiul Tulcea organizeaza o serie de evenimente cultural - artistice dedicate Zilelor Municipiului Tulcea 2018.

Acest eveniment va include un targ de mestesugari care sa puna in valoare traditiile si obiceiurile locale si nationale, ce va avea loc in Piata Civica din municipiu, in perioada 12 - 15 august, deschiderea oficiala fiind programata pentru ziua de 13 august, ora 10,30.

De asemenea, incepand din 15 august, pe scena amplasata in zona patinoarului amenajat langa Lacul Ciuperca, puteti urmari o serie de concerte ale unor artisti cunoscuti.

Astfel, ii vom asculta in data de 15 august pe Vanotek, Irina Ignat si Sore & Band,  iar in data de 16 august pe Jo & Band, Antonia si Vunk.