Pentru degrevarea zonei, Se desfiinţează staţia taxi de pe Str. Gavrilov Corneliu – Piaţa Nouă, Stiri Social

Stiri » Social

Vineri, 26 Mai 2017

* În municipiu, numarul de locuri pentru taxiuri se reduce la 289

Se va modifica saptamana viitoare o anexa a Regulamentului privind organiza­rea si executarea serviciului de transport in regim de taxi pe raza municipiului. Concret, alesii locali sunt chemati, printr-un proiect de hotarare, sa desfiinteze statia taxi de pe strada Slt. Gavrilov Corneliu - Piata Noua - 7 locuri de asteptare, numarul total de locuri de asteptare ce efectueaza serviciul de transport persoane reducandu-se de la 296 la 289.

Cititi amanunte in editia tiparita a cotidianului Obiectiv!