Patinoar de vară pe malul lacului Ciuperca, Stiri Actualitate

Patinoar de vară pe malul lacului Ciuperca

Vineri, 30 Iunie 2017

Patinoar de vară pe malul lacului Ciuperca

Vestea buna este adusa de viceprimarul municipiului Andaluzia Luca. Din cate spune domnia sa, aceasta oportunitate de petrecere a timpului liber vine ca urmare a mai multor solicitari primite din partea tulcenilor, dar si pe fondul succesului pe care il are acest patinoar pe timpul iernii.

„De la 1 iulie deschidem un nou punct de petrecere a timpului liber! Vrei sa inveti sa patinezi? De sambata se deschide Patinoarul de Vara, pe aceeasi locatie cu cel de iarna, dar de data aceasta pentru micii purtatori de role. Nu uitati echipamentul de protectie! si, bineinteles, pe mami sau pe tati, cel ce te va ajuta sa inveti sa patinezi", transmite viceprimarul Andaluzia Luca.