Patinoar amenajat in orasul Tulcea, Stiri Sport

Patinoar amenajat in orasul Tulcea

Joi, 3 Octombrie 2013

Patinoar amenajat in orasul Tulcea

Primaria municipiului Tulcea intentioneaza sa deschida anul acesta un patinoar amenajat in orasul Tulcea.

Valoarea investitiei este de aproximativ 97.000 de euro urmand ca patinoarul sa fie amenajat in spatiul amfiteatrului din spatele plajei lacului Ciuperca pana, cel tarziu, pana pe 20 Decembrie 2013.

Pentru a-si putea forma o opinie despre cum primesc locuitorii orasului aceasta initiativa, Primaria municipiului Tulcea a deschis un sondaj de opinie pe site-ul oficial al institutiei, sondaj la care sunteti invitati cu totii sa raspundeti.

Daca preiei aceasta informatie, nu uita sa precizezi sursa: orasul-tulcea.ro Iti multumim!

Hartman Dorin

Duminicã, 20 Octombrie 2013 @ 12:00

Am vazut ca parerile sunt impartite ,dar e bine ca se realizeaza cite ceva ,avem un primar pe care si alte orase si l-ar dori trebuie sa recunoastem acest lucru bravo lui si cum se spune mai sunt multe de facut si nu poti multumi niciodata pe toata lumea !

Raspunde-i

dariana