Încăierare între două găşti la Carcaliu (II). Cel care a dat cu cuţitul a fost arestat, Stiri Actualitate

Orasul Tulcea pe Facebook Orasul Tulcea pe Twitter Orasul Tulcea pe YouTube Orasul Tulcea pe Google+ Google+

 

 

Stiri » Actualitate

 

 

Încăierare între două găşti la Carcaliu (II). Cel care a dat cu cuţitul a fost arestat

Vineri, 16 Iulie 2010

2.1 5 6

 

Încăierare între două găşti la Carcaliu (II). Cel care a dat cu cuţitul a fost arestat     Spuneam într-o ştire inserată în ziarul de ieri că principalii autori ai scandalului de la Carcaliu, soldat cu un  mort şi un rănit grav, au fost reţinuţi prin ordonanţa procurorului şi prezentaţi instanţei de judecată cu propunerea de arestare preventivă. Pe baza probelor, un judecător de la Tribunalul judeţean a emis mandat de arestare preventivă pe numele presupusului autor al omorului, un anume C.A. Acesta este acuzat că l-ar fi înjunghiat pe F.V., decedat în urma plăgilor produse, şi rănit grav pe fratele acestuia.

Daca preiei aceasta informatie, nu uita sa precizezi sursa: orasul-tulcea.ro Iti multumim!

Tu ce parere ai?

(nu va fi publicata)

am citit si sunt de acord cu termenii si conditiile

lucic
lucic

Sâmbãtã, 17 Iulie 2010 @ 14:08

pedeapsa ar trebui sa fie exemplara pentru ca si cei ramasi in libertate dar implicati in fapta sa se gandeasca de doua ori inainte de a curma o viata umana.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 18 Iulie 2010 @ 19:28

cei ramasi in libertate ar trebui sa fie si ei inchisi pentru complicitate la crima nu sa fie lasati liberi

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 18 Iulie 2010 @ 23:01

in romania nu se mai face dreptate deloc oare de ce
pentru un om care il prind ca au furat il bagati la puscarie iar pe cei care sunt niste criminali ii lasati liberi

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 9 August 2010 @ 17:44

toti sant condusi de radu a lu bulitu

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 17 August 2010 @ 04:41

bai oameni de ce vorbiti aiurea daca voi nu ati fost acolo si nu stiti din ce cauza sa intamplat..sunteti niste prosti

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 28 August 2010 @ 12:51

bai anonimule din 17 august ori esti retardat mintal ori esti unul dintre acei nenorociti.Dupa ora la care ai scris comentariul ori erai beat ori dupa betie.Cum iti permiti sa ne judeci si sa ne faci prosti pe noi care nu am fost acolo dar nici nu am frecventa vreodata acel ambient zoologic.Noi nu facem altceva decat sa acuzam o crima facuta de acei ca tine si condusi de alde bulitu in a carui familie crima este ceva obisnuit.Sa-ti fie rusine daca esti din comunitatea lipovenilor din Carcaliu si esti condus de cei ca bulitu care isi bat joc de noi si omoara sau nenorocesc oameni.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 30 August 2010 @ 17:34

este adevarat ca radu a lu bulitu poarta cutit la el eu il cunosc si am vazut cu ochii mei cum a taiat gatul unei persoane an italia la un lac candia cine a fost acolo stie despre ce este vorba,a fost arestat peste doua luni dar nu pentru asta:

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 30 August 2010 @ 17:36

bai anonimule din 28 august ai caracter infect si vorbesti din somn sau din ce auzi

Raspunde-i

 

cleo
cleo

Luni, 30 August 2010 @ 21:04

radu a luat bani multi de la o fata de origine marocana se numestte zahrida si a fost prietena lui cand a stat anchis la ajutat cu ft multi bani. sta cu mine an bloc pe corso traiano si acuma ma antreaba de el il iubea enorm. cine vrea detalii sa intre pe id meu ionuta_blonduta

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 4 Septembrie 2010 @ 14:47

in carcaliu nu este dreptate pentru ca atunci cand se intampla ceva de genul asta nimeni nu stie nimic.Intotdeauna sunt o multime de martori dar toti prefera sa taca pentru ca sunt fricosi.As vrea sa stiu ce ar face daca ar fi parintii sau cineva foarte apropriat de victima.Asta nu a fost o simpla bataie intre pustani;ei au vrut sa ii omoare pe amandoi fratii dar le-a reusit numai cu unul.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 5 Septembrie 2010 @ 21:57

radu si cosmin nu au fost cand sa antamplat nenorocirea asta asa ca numai vorbiti prostii.a fost andrei panait de ce nu zice nimeni pt ca este baiatu primarului huooooooo

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 24 Septembrie 2010 @ 23:06

daca a fost baiatul primarului cu atat mai rau .Daca stiti cine sunt cei implicati scrieti aici ca sa vada toata lumea .

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 19 Decembrie 2010 @ 19:49

de ce sa ne batem capu ca oricum romania e tara tuturor posibilitatilor asa ca stati linistiti ca oricum nu s face dreptate

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 24 Decembrie 2010 @ 01:57

RADU a lu bulitu are probleme in FRANTA este cautat acolo pt fapte cu violenta din 2005,numai ca politia il cauta an alta parte decat an ROMANIA. CAT DESPRE EL CE SA ZIC ESTE UN BAIAT CU INIMA MARE IL CUNOSC FT BINE ESTE AN STARE DE ORICE MAI PUTIN DE CRIMA.

Raspunde-i

 

rely
rely

Duminicã, 26 Decembrie 2010 @ 21:46

Din antamplare am auzit zilele astea la Torino de la un baiat din zona voastra ce sa yntamplat acolo.si din <fericire< il cunosc si pe radu de cand a venit an ITALIA si nu avea nici prea multi bani,fura acolo cu frit cu kuray si vestitul baraba care este arestat pt crima la PADOVA au ainpuscat un proxenet din bacau au scris toate ziarele din Italia atunci despre toti,au fost prinsi an FRanta dar numai baraba a ramas anchis Radu fiind eliberat ulterior dupa un an si ceva. EU AL CUNOSC CA FIIND VIOLENT ACUM DCA A FOST SAU NU ACOLO NU STIU DAR PREA SE LEAGA TOATE INTRE ELE.

Raspunde-i

 

SOTIR BACAU
SOTIR BACAU

Luni, 27 Decembrie 2010 @ 19:57

tot torino cunoastea banda de hoti care facea parte radu, frit kuray si baraba toti de la voi din zona au ampuscat,un proxenet din bacau an PADOVA AU FOST PRINSI AN FRANTA DAR NUMAI BARABA A RAMAS ARESTAT

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 28 Decembrie 2010 @ 03:28

hai sa va zic ceva, fratii astia de care tot vb lumea, bulitu, i cunosc din anglia, mai bine pe ala mare, a facut multi bani si el si frasu, aveau jumate de milion in 2007, asta stiu sigur. era cu niste moldoveni in banda lu vasile porcu! un baiat de mare caracter

Raspunde-i

 

catalin
catalin

Luni, 3 Ianuarie 2011 @ 21:08

bai anonimilor care comentati din auzite,care ii laudati care ii criticati pa fratii astia BULITU dar mjoritatea nu-i cunoasteti. eu era sa-mi pied viata din caza lor.radu a fugit cu prastia in buzunar iar eu am ramas singur si mi-am luat cateva sabii in cap de la brigada lu costsndache.asa ca lasati-o mai moale cu baietii buni.oricum ii cauta si baietii lui corbu de la braila ca la-ntepat pa unu florin cu 10 mii

Raspunde-i

 

colea
colea

Marti, 4 Ianuarie 2011 @ 19:23

mai bine ati pierdeai viata decat sa bei si sa furi adidasi la oameni mai caprarule ca daca te prindea tata an seara aia ati rupea gatu.lasa ca o sa vezi tu ce ai sa patesti

Raspunde-i

 

claudiu constandache
claudiu constandache

Marti, 4 Ianuarie 2011 @ 19:48

Mai Catalin sau cum te cheama te as ruga sa nu mai pronunti numele asta de CONSTANDACHE ca nu esti tu an masura sa vb de familia noastra tu esti un mic ciobanas,ai grija ca la vara de la jijila ne mutam la voi si nu o sa mai iesi din casuta si o sa umbli varuit

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Joi, 6 Ianuarie 2011 @ 10:47

bai costandache jr vezi sa nu te muti la cimitir nu la carcaliu..ai observat ce repede se moare acolo?

Raspunde-i

 

geoge...interlopu macin
geoge...interlopu macin

Joi, 6 Ianuarie 2011 @ 19:30

asa mai cataline ai furat adidasi de la lume, si mai vb de batai si smecherii. vezi ti mai baiatule de capritele tale si de ciobania ta, si lasa tu alta lume cu treaba lor.

Raspunde-i

 

marius macin
marius macin

Vineri, 7 Ianuarie 2011 @ 16:54

BAI CATALINE.....BAI MINGEACULE, AI UITAT CAND TE AM FUGARIT LA PECO LA MACIN, SI PE TINE SI PE CIOARA AIA DE CARAMAN, CAND AI VENIT CU CARUTA CU INACA DOI SI L AI LASAT PE ALA SI AI FUGIT DE AI RUPT RAPILE ALEA, SI I AM RUPT PICEOARELE LU ALA.PASARIC O, NICI NU STI CINE TEA BATUT MA CIOBANAS CU TREI CAPRITE, I TI SPUN EU TEPELUS ALA DE LA VOI SI CU CUMNASU,GURUIANA, CA I AI FURAT CAPRELE LU ALA,AI UITAT? SI I AI LUAT SI MASINA, AIA TE AU BATUT MA NU CINE ZICI TU ACOLO.

Raspunde-i

 

ghiocel
ghiocel

Vineri, 7 Ianuarie 2011 @ 18:09

vai dar cate mai sunt de spus la adresa fratilo bulitu mic sau mare nu mai conteaza,cert este faptul ca baietii astia doi au un caracter de invidiat si o inima mare si nu vad din ce motive ar trebui sa ne fie frica de ei.....doi baieti cu respect si muncitori inca de la varste fragede au facut ceea ce altii nu ar reusit intr o viata....tu catalin cand o sa vor trece lautarii pe la mine ii platesc eu si ti i trimit sa ti cante si tie CIOBANAS CU 300 DE OI ca sa nu uiti unde iti este locul,nu ti mai iesi din piele ca e frig si pana la vara nu stii ce se intampla...

Raspunde-i

 

veronel nr 1
veronel nr 1

Vineri, 7 Ianuarie 2011 @ 23:21

geoge sau george ....cocalarule....cand inveti sa scrii macar numele tau atunci sa comentezi..... nici interlop nu esti pt ca la macin interlopii sunt altii..looser!!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 8 Ianuarie 2011 @ 10:11

bai geoge interlopu...scieti numele corect cocalarule....interlop n-ai cum sa fii ca esti sarac lipit pamantului...pune mana la munca golanule!

Raspunde-i

 

vasea
vasea

Sâmbãtã, 8 Ianuarie 2011 @ 17:09

geoge analfabetu nu interlopu....macar stii ce adidasi purta saracul ala? de la bazar! dar ciobanu poarta de firma..deia cu virgula mare! da de unde sa stii tu ,macar scrieti numele corect.....

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 8 Ianuarie 2011 @ 19:49

Tapu asta de catalin nu si mai scrie numele de frica el poarta adidasi din piele de capra si cu virgula invers

Raspunde-i

 

laura&xen
laura&xen

Duminicã, 9 Ianuarie 2011 @ 01:40

catalin este adevarat ca baietii aia dupa ce te au batut au urinat pe tine

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 9 Ianuarie 2011 @ 09:39

bai ghiocel ma uimesti cu comentariul tau..dupa vorbe pari un dur,dar dupa nume esti cotor....vezi sa nu te lovesti cu poseta-n cap.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 9 Ianuarie 2011 @ 19:20

bai ghiocel care-i lauzi atata pe alde bulitu...a furat si el adidasi de la babuca si acum se lauda cu jumate de milion....ori a adunat capsuni sau castraveti in spania?

Raspunde-i

 

vil
vil

Duminicã, 9 Ianuarie 2011 @ 22:59

Da ati spun eu ca am fost cu baieti aia nu a urinat nimeni pe el sa scapat singur de la bataia primita si nu mai vreau sa zic ca mirosea cred ca a facut si pe el numai nevastasa a tinut o batista la nas pana a venit salvarea ca nu se putea sta langa el

Raspunde-i

 

ana
ana

Luni, 10 Ianuarie 2011 @ 00:27

eu am fost de fata atunci si nu-mi doresc sa mai iau parte la o asemenea scena.a fost groznic.ma mir cum a scapat viu.i se poate intampla oricui.lili a fost cea mai curajoasa

Raspunde-i

 

alex
alex

Luni, 10 Ianuarie 2011 @ 16:06

da catalin asta, dupa ce ia raspuns fiisu lu costandache la mesaj, a inceput sa scrie cu anonim, ca nu l mai tine pasarica. tot comenteaza in stanga si n dreapta, ba de ala, ba de ala da la el nu se uita.lasa ti ma comentariile si parerile ca nu sunte ti voi in masura sa va da ti cu parerea de nimeni. asa ca, mai cataline, daca scrii ceva pune ti numele acolo, daca nu, lasa te ma si dute si da la usa mai bine.

Raspunde-i

 

florin
florin

Luni, 10 Ianuarie 2011 @ 17:46

aia a lu bulitu de la carcaliu, au fost la munca in spania la capsuni, ce milioane viseaza lumea, sunt niste saraci am auzit, vai de capu lor, cade casa pe ei, nici nu au ce manca. si acuma umbla cu caruta, si se imbraca la talcioc. pe catalin il cunosc, e un boier,unul dintre cei mai mari fermieri din dobrogea, are doua masini, are bani, animale, cica peste 1000 de oi si capre. face vacante numai pe coasta de azur,becali din carcaliu i se spune, bravo lui, nu saraci aia care ia ars soarele in spania!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 10 Ianuarie 2011 @ 17:56

lumea i vorbeste be bulitu.........da ei se descurca in continuare, fac bani, si lasa prosti sa vb.bravo lor, nu stau si asculta barfele si prostiile la toti care vb din auzite. va uscati in voi de ura si invidie prostilor!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 10 Ianuarie 2011 @ 19:30

Eu nu vreau sa vb de ce face catalin sau daca miroase sau nu este treaba lui dar eu am tinut copilu la iei si nu mi a placut deloc cum arata si acuma ami reproseaza ca am lasato acolo.Si nu mai vreau sa zic ce am patit si cu el si cu ia

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 10 Ianuarie 2011 @ 19:38

Ma frate laso mai moale cu 1000 de oi si vacante pe coasta de azur voi ati anebunit el fura ciocani si porumb si tu o da i cu coasta de azur

Raspunde-i

 

olguta
olguta

Luni, 10 Ianuarie 2011 @ 22:32

eu i cunosc pe radu si cosmin. nu sunt usi de biserica, dar in schimb nu i am vazut niciodata sa faca scandal si panarama in sat si sa bata oameni nevinovati si saraci, care nu nici ce manca.dinpotriva am vazut ca dau si bani la copii mai saraci si la lumea mai necajita din sat.vb frumos cu toata lumea si respecta pe toata lumea, in schimb ,catalin am vazut cum striga la nevastasa in mijlocul centrului, o batea si o facea c...a, si in toate felurile. si mai bate si oameni saraci si se laeaga de ei prin sat si injura pe toata lumea. eu sunt din carcaliu si am vazut cu ochii mei astea!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 18 Ianuarie 2011 @ 17:02

fratilor lasati-l in pace si pe alde costandache..a scapat de arest si a fugit..se ascunde in romanica..de ce nu mai are tupeul sa vina in torino?stie ce-l asteapta?

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Joi, 27 Ianuarie 2011 @ 20:08

copilasii trezitiva URSU MERGE CAINII LATRA

Raspunde-i

 

boss
boss

Joi, 27 Ianuarie 2011 @ 20:27

Participa la comversatiile astea de doi banii si HUTA? ar fi perechea potrivita cu CATALIN,ma si treaba cu adidasi de la babuca ia furat CIOARA cuFRIT sa stiti si voi ca sa nu cv prostii

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Joi, 27 Ianuarie 2011 @ 20:31

MARIUS macin ai dreptate cu faza la peco stiu toata povestea ,da nu lati fugarit ,lati incoltit intrun colt da a scos cutitu si nu vati apropiat de ce?

Raspunde-i

 

marius macin
marius macin

Sâmbãtã, 29 Ianuarie 2011 @ 15:58

nu la incoltit in nici un colt, omu a luat o la fuga cand am iesit de dupa peco, si la lasat pe ala acolo care nu avea nici o treaba si a luat o nevinovat! da nu mai conteaza, acuma ce conteaza e sa nu se mai dea zmeu atata,ca a luat o el si era sa moara. si ala era sa moara cand l am batut. daca erai sa mori mai cataline, de ce mai continui sa barfesti alta lume ca te au batut si nu stiu ce, ca poate chiar o sa.........!

Raspunde-i

 

albanezu
albanezu

Sâmbãtã, 29 Ianuarie 2011 @ 16:10

asa este si cu costandache, nu mai are tupeu sa plece in italia la torino, ca l mananca aia de viu. valerica a fsot acasa anu trecut de ce nu sa dus costandache la el la smardan? ca l ameninta ca vine el acasa sa vezi ce i fac, nu ia facut nik, nici macar nu la oprit sa vb cu el. da el la torino are morcov sa se duca!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 31 Ianuarie 2011 @ 13:40

tota lumea fuge ma cand dusmanii sunt mai multi la numar, daca stai o sa umbli cu picioarele in sacosa. nimeni nu e zmeu sa stea singur la bataie cu 10 insi inarmati.daca fugi nu e grav, e grav atunci cand nu mai ai cum si unde sa fugi, si ajungi sa te ia salvarea! asta cu numaru mare de oameni e de pe vremea lu stefan cel mare, care era depasit numeric pierdea. asa si acum!

Raspunde-i

 

cris
cris

Vineri, 16 Noiembrie 2012 @ 00:58

doamne incotro mergem cu atatea nebunii sa intors lumea pe dos mmmdda Romania tara tuturor posibilitatilor nuu e chiar asa cam peste tot e la fel nu numai la noi

Raspunde-i

 

Acorda-i o nota!
2.1
(6 voturi)

 

 

 

 

Descopera orasul Tulcea si pe Facebook!