Mandate penale executate de polițiști, la Greci și Murghiol, Stiri Anchete

Mandate penale executate de polițiști, la Greci și Murghiol

Marti, 27 Iunie 2017

Mandate penale executate de polițiști, la Greci și Murghiol

În ziua de 23.06.2017, politistii din cadrul Serviciului Investigatii Criminale au depistat pe raza comunei Greci,  un barbat de 28 ani, din localitate, care poseda un mandat de executare a pedepsei inchisorii pe o perioada 3 ani si 6 luni pentru savarsirea infractiunii de conducere a unui autovehicul fara permis de conducere.

Cel in cauza a fost incarcerat in Penitenciarul Tulcea.

*

În ziua de 24.06.2017, politistii din cadrul Serviciului Investigatii Criminale impreuna cu politistii din cadrul Postului de Politie Murighiol, au depistat pe raza comunei Murighiol, un barbat de 36 ani, din municipiul Tulcea, care poseda un mandat de executare a pedepsei inchisorii pe o perioada 1 an si 9 luni pentru savarsirea infractiunii de amenintare.

Cel in cauza a fost incarcerat in Penitenciarul Tulcea.