Lansarea proiectului „ CREȘTEREA COMPETIVITĂȚII WOW BUSINESS PRIN ACHIZIȚIA DE ECHIPAMENTE PERFORMANTE ”, Stiri Actualitate

Stiri » Actualitate

Marti, 4 Septembrie 2018

Anunt de presa

Data 04-06.09.2018

Lansarea proiectului „ CRESTEREA COMPETIVITATII WOW BUSINESS PRIN ACHIZITIA DE ECHIPAMENTE PERFORMANTE "

WOW BUSINESS SRL, in calitate de Beneficiar,  implementeaza proiectul „CRESTEREA COMPETIVITATII WOW BUSINESS PRIN ACHIZITIA DE ECHIPAMENTE PERFORMANTE", cod SMIS 117689, finantat prin Programul Operational Regional 2014-2020, Axa prioritara 2: "Îmbunatatirea competitivitatii intreprinderilor mici si mijlocii", Prioritatea de investitii 2.1 - "Promovarea spiritului antreprenorial, in special prin facilitarea exploatarii economice a ideilor noi si prin incurajarea crearii de noi intreprinderi, inclusiv prin incubatoare de afaceri ".

Contractul de finantare a fost incheiat cu Ministerul Dezvoltarii Regionale si Administratiei Publice in calitate de Autoritate de Management si cu Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud - Est, in calitate de Organism Intermediar.