Fiul şefului de la Cercetări Penale Tulcea şi un afacerist au murit într-un accident, Stiri Actualitate

Orasul Tulcea pe Facebook Orasul Tulcea pe Twitter Orasul Tulcea pe YouTube Orasul Tulcea pe Google+ Google+

 

 

Stiri » Actualitate

 

 

Fiul şefului de la Cercetări Penale Tulcea şi un afacerist au murit într-un accident

Vineri, 4 Iunie 2010

4.3 5 7

 

Fiul şefului de la Cercetări Penale Tulcea şi un afacerist au murit într-un accident Fiul şefului Biroului de Cercetări penale din Poliţia Tulcea, Denis Chiriac (36 de ani), a decedat aseară într-un grav accident de circulaţie. În acelaşi accident a mai murit şi Tudorică Alexa, de 48 de ani, fost maistru militar, actualmente investitor local din Delta Dunării. A supravieţuit accidentului Camelia Alexa, în vârstă de 47 ani, care acum este sub supraveghere medicală, cu şanse slabe de supravieţuire. Accidentul s-a produs pe E 87, între Babadag şi Baia. Şoferul, Denis Chiriac, care conducea un autoturism marca Audi A4 a intrat pe contrasens şi s-a lovit un de un camion. Accidentul a avut loc ieri după amiază, la orele 19.00.

Citeste mai multe in adevarul.ro

Tu ce parere ai?

(nu va fi publicata)

am citit si sunt de acord cu termenii si conditiile

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 11:09

Dumnezeu sa-i ierte!Pacat erau tineri....viteza asta...

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 11:12

Il cunosteam pe Denis...dumnezeu sa-l odihneasca!!!!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 12:28

Dumnezeu sa ii odihneasca in pace si sa le dea putere familiilor lor! Suntem alaturi de voi! Sincere condoleante!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 12:36

dumnezeu sal odihneasca. era prea tanar sa moara... viata este cruda

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 12:49

Dumnezeu sa-l odihneasca! o veste socanta! Condoleante familiei!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 13:08

Dumnezeu sa ii odihneasca ! Condoleante.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 13:26

condoleante famiiliilor indoliate il cunosteam pe denis si pe tudorel ambii aveau suflet de aur deniz era foarte bun nu merita sa moara tudorel la fel ambiii erau tineri prea tineri sa moara denis nu treb sa moara va fi mare jale si doliu mare pt tulcea nu conteaza al cui fiu era deniz era un suflet cald si blind d zeu sal odihneasca

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 13:28

deniz va fi un inger acolo unde este acum mare pierdere condoleante si sai ajute dumnezeu pe toti din familia lui sa treaca de acest moment greu

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 13:31

condoleante familiei lui denis cit si a lui tudor sotia lu denis nu merita sa vina la inmormintare sau sal plinga la blestemat tota viata alungatio de acolo denis era un baiat cu un suflet de inger

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 13:34

denis te iubim toti tulcenii nu ai facut rau nimanui dumnezeu sal odihneasca condoleante familiei era un om foarte bun plin de viata si cu mult respect si bine educat

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 13:37

nu trebuie sa cereti parerea nimanui nimeni nu ar avea ceva de rau de spus despre denis era un tip foarte bun si de treaba si cu mult respec pt orcine era piine calda condoleante famiiliei

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 14:43

DUMNEZEU sa-i odihneasca in pace ...pacat

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 14:57

Dumnezeu sa-i odihneasca si pe dl.Chiriac sa il ierte ca a luat cu el inca un suflet. Toata lumea este socata,dar probabil majoritatea celor care au postat comentarii, in afara de mine, faceti parte din categoria prieteni ai dlui.Chiriac. Daca nu incerca intrarea pe contrasens din nesabuinta poate erau vii amandoi acum. Nu uitati ca inca o persoana este in stare grava lucru rezultat tot din actul de bravura al dlui.Chiriac ...... Deci, restul prietenilor care inca mai traiti si conduceti masini de lux, fiti mai constienti la volan ...

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 15:45

Dumnezeu sa-i ierte!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 15:49

VINERI,4Iunie 2010 la15:45
Dumnezeu sa-i ierte!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 15:54

dumnezeu sa-l odiheasca in pace

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 16:42

ZAMBETUL TAU SI VOINTA TA NU SE V-A UITAT,,,,,,,AF FII PACAT DACA COPII TREBUIE SA PLATEASCA PACATELE PARINTILOR,DUMNEZEU SA TE AIBA IN PAZA

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 4 Iunie 2010 @ 20:10

dumnezeu sa-l odihneasca , ne cunoastem de mici ,am crescut inpreuna ,copii nostri cresc inpreuna sunt ca frati ,trebuia sa mergem si la nuntile lor ( acesta era cursul vieti noastre ) . A fost un baiat responsabil , prietenos , saritor , bun , muncitor, tot ce vreti , si daca a gresit ,sa il iertam . K.SEBY prieten pe veci . DUMNEZEU sa-i odihneasca in pace ...pacat

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 5 Iunie 2010 @ 10:44

pacat de tudorica!denis e credinul inrasa lui de prost.din scoala a fost o pramatie!DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA PE TUDORICA ALEXA!!!DENISE AI OMORAT UN OM NEVINOVAT!!!!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 5 Iunie 2010 @ 17:27

atentie toti ce aveti figuri la volan si va crede-ti regii soselelor fiecare zmeu din asta are copacul sau masina lui pacat ca omoara si oameni nevinovati dumnezeu sa-i ierte

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 5 Iunie 2010 @ 17:47

Dumnezeu sa te odihneasca in pace,TUDORE ! Nu meritai o asemenea soarta! erai mult prea tanar ca sa iti inchei socotelile cu viatza! mai aveai multe de facut! De ce ne-ai parasit asa devreme????Aveam inca nevoie de tine!Ai fost un OM ADEVARAT ! Dumnezeu sa te odihneasca in pace! NU TE VOI UITA NICIODATA! ADIO TUDOR !

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 5 Iunie 2010 @ 17:58

De ce a trebuit sa fii tocmai tu ,cel din dreapta lui DENIS? De ce mi s-o fi dus mintea chiar la tine in momentul in care am auzit de accident,desi nu se stia sigur cine mai era cu el?Asta ptr ca stiam ca esti nedespartit de DENIS....de ce nu ai mers cu taxiul..cum faceai de obicei? erai client fidel al taxiului.....Doamne....de ce te-a ales Dumnezeu tocmai pe tine? Poate pentru ca erai bun si sufletist......si Dumnezeu are si el nevoie de asemenea oameni!!!!Nu pot sa cred ca nu mai existi......Dumnezeu sa te odihneasca si NU TE VOI UITA NICIODATA !

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 6 Iunie 2010 @ 08:14

din pacate,nici un comentariu nu-si mai are rostul....Condoleante familiilor indoliate..Dumnezeu sa-i odihneasca in pace...Tudor a platit cu viata inconstienta lui DENIS....nu trebuia sa se intample asta..de ce tocmai lui..era un om minunat....Dumnezeu sa te odihneasca!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 6 Iunie 2010 @ 21:49

adio...DENIS!!!! PROSTIA SI RAUTATEA ESTE CARECTERISTICA UNOR PERSOANE FRUSTRATE DIN TULCEA....PACAT ...O SA NE FIE DOR DE VESELIA CARE O AFISEAI.....SI CAND TE GANDESTI CA LUMEA TE INVIDIA CA AVEAI PRIETENI CARE UMBLAU IN" MASINI DE LUX"-CUM SPUN EI NEVAZUTII ......IN LOC SA TE APRECIEZE PE TINE CA OM PE EI II MACINA SI ACUM PRIETENIILE TALE...EI DAR CE SA-I FACI ROMANUL NOSTRU...TRAIM CA NISTE SI FACEM SIBEIECTE DE BARFA SI DE RAS DIN NECAZURILE ALTORA.....POATE DOMNUL NU-I OCOLESTE SI PE EI CA SA TREACA SI FAMILIILE LOR PRIN ASTFEL DE EVENIMENTE !!!!! DUMNEZEU SA TE ODIHNESCA SI DE ACOLO DE SUS SA AI GRIJA DE VICE!!!!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 11 Iunie 2010 @ 19:59

eu sunt fratele lui Denis si vreau sa le spun celor care il injura si il fac vinovat pe fratele meu de moartea lui Tudor ca sunt niste NIMICURI de oameni care vorbesc aiurea fara sa stie nimic.Denis cu Tudor erau la cel putzin al 40 lea dum impreuna iar intre ei era o prietenie inainte de toate.Denis a plecat cu tudor pt a o lua p Camelia de la spital,asa ca pt toti prostii care isi dau cu parerea le spun sa si vada de treaba lor.Si apropo tata a ieshit la pensie de un an deci nu mai e nici un shef la nimic.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 11 Iunie 2010 @ 20:10

as vrea sa va lasati si numele complet tot cei care scrieti aici,sa va caut sa va explic eu cum sta treaba si cine e vinovat si cat de vinovat,NIMENI NU E VINOVAT

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 12 Iunie 2010 @ 17:56

La ce te-ar ajuta numele celor care spun vrute si nevrute,George??Sa vezi care erau cu adevarat dusmanii lui?Nu cred ca isi mai are rostul!Asta a fost! Nu meritau o asemenea soarta!Soarta a fost mult prea cruda cu ei!Mult prea devreme i-a luat de langa noi! L-am cunoscut pe Tudor! Un MARE OM! M-a invatat si m-a facut sa inteleg multe......m-a facut sa inteleg ca nu toti oamenii sunt la fel! Mi-a demonstrat ca nu frumusetea exterioara conteaza...ci acea frumusete interioara..sufleteasca ..cu care foarte putini oameni sunt inzestrati!probabil ca si Denis era la fel,caci pana la urma,cine se aseamana, se aduna!Dumnezeu sa-i ierte si sa-i odihneasca in pace! NU TE VOI UITA NICIODATA ,TUDORE!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 13 Iunie 2010 @ 13:50

daca tu fratele lui denis il iubeai nespus pe denis si parintii tai mai ales maicata cum se face ca lati lasat singur la priveghi si nu ati stat la capatiiu lui in ultimile ceasuri ce mama isi lasa fiul mort singur in biserica vuieste tot orasu ce ciini ati fost si nici nevastasa care sustii ca se inpacasera cit a stat la capatiiul lui lati bagat in mormin imediat lati tinut doar citeva ore rusine sa va fie nati stat cu el au stat strainii
rusine..........sa va fie

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Joi, 17 Iunie 2010 @ 02:09

ce nu scrieti cine sunteti cotarlelor????de ce???catei de oameni ce sunteti...nu l a lasat nimeni singur,nu dormisem cate doua zile fiecare,sa va dea Dumnezeu acelas lucru la toate cotarlele ce scriu aici si apoi am sa va judec si eu,catei de oameni,lasati va numele aici si vorbim apoi,sclavilor

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 22 Iunie 2010 @ 21:16

DUMNEZEU SA-I IERTE. CONDOLEANTE FAMILIILOR INDURERATE.

Raspunde-i

 

Laurentia
Laurentia

Miercuri, 30 Iunie 2010 @ 13:23

puneti poze cu denis si tudor sa ne amintim de ei ..faceti un profil pe hi5 ceva ....va rugam .....D-zeu sa-i ierte !!!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Miercuri, 30 Iunie 2010 @ 13:24

offf pacat
]

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 6 Iulie 2010 @ 11:32

chiriac????????Are cumva legatura cu fiica sefului CEC ??????cu acel accident din care au iesit doi morti iar domnisoara este in libertatea?
Cu acel dosar care s-a pierdut????????????

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Joi, 22 Iulie 2010 @ 14:15

PROSTII, PROASTE ascultati. Tudorica n-a facut nimic .pe denis nu mai zic ala e zuzu.si gata .m-am saturat de "denis n-a facut nimic" hai pa

Raspunde-i

 

silviu
silviu

Joi, 29 Iulie 2010 @ 15:31

nici viteza, nici inconstienta nu au fost de vina....cred ca seamnana cu moartea madalinei manole...cineva a facut asta....

Raspunde-i

 

amica lor
amica lor

Miercuri, 27 Aprilie 2011 @ 18:35

Pe 3 iunie se face un an de zile de cand Denis si Tudor au plecat de langa noi,,Dumnezeu sa i ierte pe acesti 2 oameni minunati,,nimeni nu este vinovat de moartea lor,poate Dumnezeu,doar El a vrut sa ia pe acesti oameni cu suflet mare,,nu avea ce face cu javre si distrusi ca voi care acum ii barfiti si i vorbiti de rau,Lui nu i trebuie astefel de oameni,distrusi de ura si invidie, voi sa sfarsiti mai rau astia care nu aveti loc de TUDOR si DENIS,gunoaie de oameni ce sunteti, Dumnezeu va lasa pe pamant ca si Lui ii e scarba de voi:Condoleante ambelor familii,m am rugat sa va dea Dumnezeu putere sa treceti peste acea nenorocire ce nu o vom uita vreodata

Raspunde-i

 

nu l pot uita vreodata Tudor
nu l pot uita vreodata Tudor

Miercuri, 27 Aprilie 2011 @ 18:54

.In povestea copacilor goi scartaind intr-o singura usa
Este vorba de noi amandoi, este vorba de foc si cenusa..
Doi copaci fara frunze pe drum, dupa cum ii priveste inaltul
Doi copaci prin sarutul de sus aplecandu-se unul spre altul.

R: Spune-mi padure cu frunza rara
Unde-i iubirea de asta vara?
Nu stie iarna sa se indure
De noi, copacii fara padure.

2.Toata vara au fost numai ploi si-au fost stele in nopti fara stele
Si prin toamna sederii in noi cade ultima frunza pe ele
In zadar catre tine intind niste crengi ce-mi fusesera brate,
Alte usi se aud scartaind de tomnatecul vant sa se agate.

3.Nu mai suntem decat doi copaci, vor veni taietori sa ne tunda,
Vor lua crengi toti copiii saraci pentru flacara lor muribunda.
Si chiar daca ma vei mai iubi peste crivatul iernii ce vine
Fara brate, cu ochii pustii n-am sa am ce intinde spre tine.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Miercuri, 27 Aprilie 2011 @ 18:58

Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta,crezand ca eu inca te astept.. .vei cauta disperata sa-mi gasesti iubirea , insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu , dar va fi prea tarziu…

Raspunde-i

 

stie Tudor
stie Tudor

Miercuri, 27 Aprilie 2011 @ 19:12

Ti as da inima mea dar a suferit prea mult,ti as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte,ti as da totul dar e prea tarziu caci sa terminat,,,,,,incep sa realizez cat de departe esti de mine de un an de zile,caci simnt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta,,,iti simnt lipsa iubire acum e randul meu sa iti spun ``iti simnt lipsa iubirè`nimik nu voi uita din ce mai invatat:IUBESTE;PRETUIESTE;SI DORUIESTE TOTUL CELUI DE LANGA TINE;CA E TRIST SA AI CE DARUII SI SA NU AI CUI;,,nu voi uita pe veci....te am iubit enorm Tudore

Raspunde-i

 

stie Tudor
stie Tudor

Miercuri, 27 Aprilie 2011 @ 19:22

Stiu ca pot conta pe tine mereu, chiar daca drumurile ni s-au despartit. Esti ingerul meu pazitor, apari din noapte si din capat de drum sa ma salvezi!la randul meu voi veni langa tine,drumurile noastre se vor intalni si va fi o ibire mai intensa ce nimenisi nimic nu ve mai putea desparti.

Raspunde-i

 

stie Tudor
stie Tudor

Miercuri, 27 Aprilie 2011 @ 19:36

Mi-ai luat tot:clipele frumoase, linistea, bruma de fericire, sufletul!tu mi le ai dat tu mi le ai luat,sa mi le inapoiezi cand ne vom intalni acolo.IUBIRE...........

Raspunde-i

 

Acorda-i o nota!
4.3
(7 voturi)

 

 

 

 

Descopera orasul Tulcea si pe Facebook!