Drumuri județene și naționale închise, Stiri Actualitate

Drumuri județene și naționale închise

Miercuri, 28 Februarie 2018

Drumuri județene și naționale închise

Drumuri judetene inchise : DJ 222 Tulcea- Agighiol – Jurilovca – 2 cantoane ; DJ 222 C Tulcea – Agighiol – Murighiol ; DJ 229A Cataloi – Frecatei ; DJ 222 F Daeni – Fagarasu Nou ; DJ 229 Sarichioi – Zebil ; DJ 222 E Sarighiol de Deal – DN 22 A (Topolog) ; DJ 222 B Ceamurlia de Sus – Topolog ; DJ 222 2 cantoane – limita de judet Constanta; DJ 222F Daeni – Ostrov – Peceneaga – Traian.

Actualizare Drumuri Nationale inchise: DN 22 A Cataloi-limita judetul Constanta; DN 22D Macin – 2 cantoane ; DN 22D Ciucurova – 2 Cantoane DN 22F- Horia – Nalbant DN22 Baia-limita judetul Constanta DN 22 A Cataloi – Topolog ; DN 22 Baia – limita de judet Constanta.