Accident rutier cu consecinţe grave la Măcin, Stiri Actualitate

Orasul Tulcea pe Facebook Orasul Tulcea pe Twitter Orasul Tulcea pe YouTube Orasul Tulcea pe Google+ Google+

 

 

Stiri » Actualitate

 

 

Accident rutier cu consecinţe grave la Măcin

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010

5.0 5 10

 

Accident rutier cu consecinţe grave la Măcin În dimineţa zilei de 13.11.2010 A. Dragoş de 36 ani, din Măcin, în timp ce conducea auto marca Ford Focus pe strada 1 Decembrie din oraşul Măcin, din cauza vitezei excesive la intrarea într-o curbă la dreapta a pierdut controlul direcţiei, a pătruns pe contrasens, unde a intrat în coliziune frontală cu autoturismul marca Daewoo Matiz care circula regulamentar. În urma accidentului au rezultat: decesul a două din persoanele aflate în auto Matiz şi rănirea gravă a altor trei persoane aflate în acelaşi autovehicul. Conducătorul autoturismului Ford a fost testat alcoolscop, rezultatul fiind de 1,00 mg/l vapor de alcool pur in aerul expirat şi poseda permis de conducere. Cercetările continuă pentru lămurirea tuturor circumstanţelor producerii accidentului.

Daca preiei aceasta informatie, nu uita sa precizezi sursa: orasul-tulcea.ro Iti multumim!

Tu ce parere ai?

(nu va fi publicata)

am citit si sunt de acord cu termenii si conditiile

De La Macin
De La Macin

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 16:47

Pacat de femeile astea erau totusi tinere. Eu sunt din macin si in dimineata aceia rasuna macinul de sirene ...dupa care am aflat ce sa intamplat....Dumnezeu sa le ierte! pacat

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 16:50

acesti oameni nu ar mai trebui lasati in libertate le-ar trebui pedeapsa pe viata

Raspunde-i

 

tina greci
tina greci

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 17:27

a fost foarte grav....pacat ca au murit femei tinere si cu copii acasa..acum copii au ramas fara mame de la o varsta foarte frageda..

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 17:51

este unul din cele mai grave accidente petrecute in orasul macin. conducatorul autoturismului ford trebuie pedepsit conform legii.este un pericol public si pt ceilalti conducatori aflati in trafic.
inchisoare pe viata.

Raspunde-i

 

nutza
nutza

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 19:11

astfel de oameni nu trebuie sa posede permis de conducere. sunt stupefiata. ma gandesc cu groaza la faptul ca si mama mea face naveta ca si femeile care si-au pierdut viata si putea fi chiar ea in locul celorlalte. condoleante familiilor colegelor mamaei mele. dumnezeu sa le ierte...

Raspunde-i

 

george greci
george greci

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 19:18

RIP pt victime. constantina si aici dau de tn?

Raspunde-i

 

ioana greci
ioana greci

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 19:24

eu sunt din greci si aceasta fapta este de neiertat , sa speram ca va primi sentinta pe viata , sau sentinta contra sentinta asa cum el lea accidentata pe cele 5 femei care se duceau la munca

Raspunde-i

 

mihai greci
mihai greci

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 19:32

dunezeu sa le ierte !

Raspunde-i

 

dea dea
dea dea

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 19:38

dumnezeu sa le ierte si pe cel care a produs accidentul ca chiar daca e de vina cred ca nu ii este bine nici lui. sa aiba Dumnezeu grija de copiii care au ramas in urma.macar de ar fi de vreun exemplu tragedia care s-a intamplat sau politia care se lauda ca e vigilenta dar inchid ochii cand e vorba de tiganimea si afacerile care sunt acolo.e plin de tigani Macinul.

Raspunde-i

 

mary
mary

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 19:41

puscarie pe viata le trebuie la betivi de vine e si politia ca nu este singurul ce conduce cu asa viteza

Raspunde-i

 

cabanov dumitrel
cabanov dumitrel

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 20:04

dumnezeu sa le ierte! pacat .mare pacat pt ca erau tinere aveau copii mici care vor creste fara mama.

Raspunde-i

 

nicu
nicu

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 20:13

Acest om ar trebui impuscat ,alaturi de politia rutiera din Macin ,ce permite astfel de practici la volan.

Raspunde-i

 

jon greci
jon greci

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 20:13

nu am cuvinte ce sa intamplat

Raspunde-i

 

Ana TURCOAIA
Ana TURCOAIA

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 20:20

imi pare foarte rau de ce sa putut intampla azi.....pacat de acele femei care sunt asa de tinere......mai grav este k au lasat acasa niste copii la varste fragede...imi pare foarte rau......DUMNEZEU SA LE IERTE,,,,,,

Raspunde-i

 

gyo
gyo

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 20:37

Dumnezeu sa le ierte pe saracele femei si sa dea Domnul sa ajung in infern toate persoanele astea care se urca la volan bauti si sunt un pericol in viata celorlanti si a lasat copii orfani care tb sa creasca fara mama llor ce rau au facut ei nemernicilor..............saraci copiii

Raspunde-i

 

un baiat...
un baiat...

Sâmbãtã, 13 Noiembrie 2010 @ 23:26

n`am cuvinte... vb celui de jos ...rasuna macinul azi dim.... treaba e ca tipul avea roata de rezerva ce nu putea conduce mai mult de 80 la ora... si daca avea mai mult nu avea cum sa intre in curba... ca ajungea in spalatorie sau in butelia de gaz de la cei de acolo.... oricum tipu e la pompieri si e beat cam tot timpul cand il vezi pe sosea... si pedeapsa pe viatza nu`i da nimeni... o sa`i dea 7 ani din care face 3 si iese iar afara... iar pericol pe sosea...:-< condoleantze familiilor!!

Raspunde-i

 

angel
angel

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 07:29

condoleante familiilor .Dumnezeu sa le odihneasca in pace. cei din macin si greci stiu ca viteza si alcoolul se poarta in zona. politia nu mai este la fel de activa.

Raspunde-i

 

angel
angel

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 07:44

nu este singurul care circula beat in zona. politia stie mai bine. dupa cum a declarat si primarul sant cunoscuti petrecaretii

Raspunde-i

 

Macin
Macin

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 09:50

pacat de femeile care eu murit.....pacat de copii ramasi fara mame......dar nu cred ca suntem noi in masura sa ne dam cu parerea la modul in care ar trebui pedepsit de lege....condamnarea la moarte nu este prevazuta de legea din romania...si tu mai NICULE esti prost ce vina are politia din macin???

Raspunde-i

 

Pt dea dea
Pt dea dea

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 09:52

si daca e plin macinul de tigani cu ce te deranjeaza pe tine???tiganii sunt si ei oameni.....ca se descurca bravo lor......esti invidioasa???

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 10:38

mare pacat!Dzeu sa le odihneasca in pace! e greu sa afli despre asemenea nenorociri,mai ales cand respectivele doamne aveau copilasi,ca nu e nimic mai rau in viata asta decat sa cresti fara mama! nimeni nu-ti ofera dragostea materna. pacat.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 11:32

saracele de ele

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 11:35

eu sunt din maci si am patit la fel cu un accidet de masina si am reusit sa traesc am fost calcata de o masina

Raspunde-i

 

radu turcoaia
radu turcoaia

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 12:20

DUMNEZEU SA LE IERTE PACAT DE COPIII.

Raspunde-i

 

radu turcoaia
radu turcoaia

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 12:21

pacat de femei si de copiii ca au ramas orfani.trebui judecat pentru fapta pe care a savirsito. DUMNEZEU SA LE ODIHNEASCA IN PACE.PACAT.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 13:14

condoleante familiilor indoliate

Raspunde-i

 

cristina
cristina

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 13:16

condoleante familiilor indoliate dumnezeu sa le dea putere sa poata sa mearga mai departe sa invete sa traiasca fara cei ce iau pierdut.imi pare nespus de rau

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 17:53

Politia din Macin in general rezolva problemele in cu totul alta parte, numai in Macin nu . Si-au pirdut orice autoritate mai ales in fata tiganilor!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 18:18

sa de dumnezeu sa traiasca cele care au scapat iar celor lalti condoleante politia din macin ar trebui loata la scuturat ca nu aplica legea cum trebuie ai bani ai putere e legea in macin sunt dea colo si stiu

Raspunde-i

 

FLORIN.GRECI.
FLORIN.GRECI.

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 19:23

D_ZEU SA LE ODIHNEASCA IN PACE !TOTUSI DACA SE INTALNEAU MAI SUS SAU MAI JOS DE ACEA CURBA PROBABIL NU SE INTAMPLA NIMIC.TIND SA CRED CA E MANA DESTINULUI .DAR CONDUSUL IN STARE DE EBRIETATE NU TREBUIE IERTAT NIMANUI DIN LUME INDIFERENT DE ETNIE~ VARSTA...ETC.SUNT SOFER SI ZILNIC VAD MOARTEA CU OKII PE SOSEA...NESIMTIRE CELORLALTI PARTICIPANTI LA TRAFIC...ABUZUL LA CARE SUNTEM SUPUSI ODATA CE VEZI K TI SE INCALCA DREPTURILE LA PRIORITATILE PREZENTE PE DRUMURI.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 19:30

pacat ca s-a intamplat asa! Condoleante familiilor! Sa nu credeti ca soferul poarta toata vina, numai el stie ce este acum in inima lui.Pana si autoritatile conduc in stare de ebrietate, chiar zilele acestea am vazut un respectabil domn politai care era rupt de beat la volan, dar ce sa le mai cerem oamenilor de rand cand au asa exemple! Pacat ca au murit femei tinere si ca au ramas copii fara mame. Dumnezeu sa le ierte!

Raspunde-i

 

Nicoleta,Greci
Nicoleta,Greci

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 19:40

Pt pers de mai jos: da,ai fost calcata e grav ,intr-adevar,dar gandeste-te ca aici au ramas copii de 4,5 anisori fara mama .Durerea din sufletul lor (pe care o vor avea toata viata) nu o vindeca nimeni,iar nemernicul ala care le-a omorat va scapa in cativa ani si nu o sa-l doara nicaieri.Peste cativa ani o sa-l vezi tot pe sosea si tot beat.Pe astia nu-i mai vede nimeni.Dumenezeu sa-i ajute pe cei ramasi in urma sa mearga mai departe.Poate va vrea betivanul ala sa vina la inmormantare,sa dea fata in fata cu oamenii pe care i-a nenorocit pt toata viata ,sa vada femeile alea moarte ,sa vada lacrimile copiilor lor,sa vada ce a facut inconstienta lui,sa vada ca sa traiasca cu asta toata viata ,daca poate.Din cate am inteles a incercat sa fuga si de la locul accidentului;un LAS,UN NEMERNIC ,UN BETIVAN,UN CRIMINAL.

Raspunde-i

 

Samoila Doina
Samoila Doina

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 19:46

Condoleante familiilor indoliate imi pare tare rau au ramas niste copii si soti cu inimile frante de durere dumnezeu sa le odihneasca in pace cat despre sofer ce sa zic nu mai am cuvine

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 19:51

Dumnezeu sa le ierte!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 20:05

dumnezeu sa le ierte,,,au fost colege de munca cu mine,,, imi pare nespus de rau pt ce s-a intamplat,,, pacat! pacat! pacat!

Raspunde-i

 

darriella
darriella

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 20:23

condoleante familiilor indoliate si pedeapsa maxima pentru soferul vinovat

Raspunde-i

 

vio macin
vio macin

Duminicã, 14 Noiembrie 2010 @ 23:02

Dumnezeu sa le ierte si legea sa-si spuna cuvantul. CONDOLEANTE FAMILIILOR INDOLIATE....

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 10:09

nu numai omul acesta a condus beat..sunt foarte multi conducatori beti din macin si fac pagube..politia din macin trebuie sa aplice legea cum trebuie nu se poate asa ceva..D-zeu sa le ierte..!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 10:52

Condoleante familiilor si Dumnezeu sa le ierte! Acum nu prea mai e nimic de spus.Nenorocirea s-a produs si nimeni nu poate intoarce timpul inapoi sa nu se intample ce s-a intamplat.In schimb aceasta tragedie ar trebui sa fie un semnal de alarma pt politia din Macin sa nu mai treca cu vederea nemernicii de acest gen pt ca mai sunt baietasi care cicula bauti la volan.In aceeasi masura ar trebui sa fie un semnal de alarma si pt patronul croitoriei sa ia masuri in legatura cu transportul navetistelor, sa nu mai fie nevoite sa vina cu masinile personale la servici pt ca dimineata cand ajung la sectie stau ca sardelele,n-au loc nici sa respire,daramite sa se salveze,Doamne fereste,in cazul unui accident.Iar cand o parte din ele termina programul la 4 jum nu pot pleca acasa pt ca patronul nu le asigura un al doilea autobuz pe ruta pt ca nu vrea sa dea bani din buzunar.Si uite ca unele prefera sa vina cu masina personala,si cu ce pret!!!!!Familii distruse,soti indoliati,copii sfasiati de durere!!!!!!! Dumnezeu sa le odihneasca in pace si sa dea putere familiilor sa mearga mai departe. Dumnezeu sa le ierte!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 15:22

BETIVAN NENOROCIT

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 15:58

toata politia macin trebuie mutata disciplinar in alt judet

Raspunde-i

 

corina greci
corina greci

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 16:30

..cuvintele sunt de prisos acum....nimic nu poate inlocui durerea familiilor indoliate...Dumnezeu sa le ierte...!!!!!

Raspunde-i

 

florin macin
florin macin

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 17:13

pacat de ele ca au murit foarte tinere si chinuie cei din urma dumnezeu sa le ierte

Raspunde-i

 

florin din macin
florin din macin

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 18:02

ie foarte tragic ce se antampla cu acesti inconstienti care au lasat atatea suflete andurerate Dumnezeu sale ierte

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 18:51

politia nu trebuie mutata in alt judet trebuie mutata pe alta planeta pt k dak ai un bec ars calin sau mihaita te ard de nu te vezi iar 90% din tiganii din macin merg fara permis iar milea stie pt k stie tot ce misca ........ e un tip informat .... vb nu fak doi bani nici pt fam nici pt pol iar d zeu nu mai are ochi pt rai

Raspunde-i

 

geta macin
geta macin

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 19:30

Dumnezeu sa le ierte Pacat de copii k au ramas fara mama,k veneu la munk sa castige o paine,Pacat!

Raspunde-i

 

geo greci
geo greci

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 20:29

sa faca puscarie pe viata sau moarte ptr moarte condoleante familiilor indurerate

Raspunde-i

 

Alexandra
Alexandra

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 20:37

Pacat de femeile care au murit in accident. Dumnezeu sa le ierte, iar cele in spital sper din tot sufletul sa isi revina.
Despre soferul beat, Dragos, nu am ce sa spun, pacat. Inconstient.
Sper ca acest eveniment tragic sa traga un semnal de alarma tuturor soferilor care se urca la volan in stare de ebritate. NICIODATA nu poti sti ce se va intampla pe sosea, mai ales cand este in stare de ebrietate.
Dumnezeu sa le ierte! Multa sanatate celor din spital si multa forta copiilor si sotilor care au ramas singuri...

Raspunde-i

 

anonim de la Macin
anonim de la Macin

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 21:08

D-zeu sa ierte pers decedate.. il cun p sofer din vedere...stiam k mai consuma alcool da' nu stiam k mai si circula cand e baut..vitezoman nu era.. poate k daca avea viteza bautura a fost cauza..totusi cand esti baut se intampla sa moara altii nevinovati.. trebuia.. ai baut.. intra frate in copac.. mori si gata.. nu plange nimeni degeaba..ce vina aveau saracile femei ?

Raspunde-i

 

vasile viorica
vasile viorica

Luni, 15 Noiembrie 2010 @ 22:18

condoleante familiilor.viata e scurta...

Raspunde-i

 

ionela.greci
ionela.greci

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 11:47

nimeni nu stie durerea noastra a copiilor....stiind ca mama este la un pas de moarte.

Raspunde-i

 

alina jijila
alina jijila

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 14:03

am vazut acest accident pe net e o tragedie o mare,mare nenorocire,acest criminal oare isi da seama cea putut sa faca ,au distrus familii,sufera copilasii .asta ar trebui taiat si pus sare pe rani sa moara in chinuri cu politia si tiganii din macin,la un loc niste betivi ,curvari,corupti...etc dumnezeu sa le odihneasca in pace pe aceste femei.si totodata sa intareasca aceste familii care nu vor uita niciodata aceasta nenorocire da-le putere doamne si ai grija de copilasii lor

Raspunde-i

 

hoooooo mihaita si calin
hoooooo mihaita si calin

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 15:12

voi opriti numai pe cei nevinovati iar pe cei care trebuie opriti treceti cu vedere si luati spaga la fel si milea,dar nu o sa scapati sunt pe urmele voasrte.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 17:04

politia din macin mana in mana cu tiganii.rusine

Raspunde-i

 

GRECI
GRECI

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 18:40

DUMNEZEU SA LE IERTE,SI PUTERE CELOR CARE AU RAMAS FARA ELE,DAR DEGEABA SE SPUNE VORBE SI IAR VORBE DAR NIMENI NU FACE NIMIC SA SE ZBATA SI CEI DIN SATUL NOSTRU K DE-LA NOI,ERAU DE CEI DIN MACIN NU MAI COMENTEZ NIMIK POLITIA VREA DOAR SPAGA,UFFFA .....SA FACA CEVA CU ACEL CRETIN CARE POATE SE PUNE SINGUR SA ZICA K NU MERITA ALCEVA DECAT INCHISOARE PE VIATAAAAAAA

Raspunde-i

 

MARIA TURCOAIA
 MARIA TURCOAIA

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 18:56

pacat,au intrat de tinere in pamant si copii se cresc fara mama.DUMNEZEU SA LE IERTE!soferului ii trebuie inchisoare pe viata.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 20:53

INCHISOARE PE VIATA

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 20:58

DUMNEZEU SA LE IERTE,si celorlalte sanatate,de ce nu face-ti nimik politistilor din macin ptr k e deal vostrue pompier si scapa dar dak era unu sarac vai de el sau vre unul venit din strainatate il opreati si le cereati bani k sa nui luati permisul dar pe acest nenorocit nu la-ti vazut sau ati baut inpreuna......DREPTATE SI IAR DREPTATEEEEE

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 22:17

bai fratilor ce tot aveti cu omu... credeti k el a vrut sa omoare femeile alea nevinovate

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 16 Decembrie 2012 @ 23:21

nu a vrut sa le omoare, dar de ce s-a suit ma beat la volanul masinei aleia?!!

 

fanica macin
fanica macin

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 22:25

regret din suflet pentru viata celor care sa stins pentru copii si soti indurerati dumnezeu sa le odihneasca condoleante pentru familiile lor

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 22:37

bai oameni buni ios prieten cu una din victime.....si sincer sa fiu imi pare rau de ce sa intamplat... da n cred k soferu vinovat are trebui criticat in halul asta....sinceri sa fim...el nar fi vrut sa distruga atatea familii

Raspunde-i

 

andreea
andreea

Marti, 16 Noiembrie 2010 @ 22:45

una dintre femeile decedata era verisoara bunicului meu si abia azi am aflat ce sa intamplat....nu am cuvinte am ramas masca cand am auzit...Dzeu sa le ierte

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Miercuri, 17 Noiembrie 2010 @ 19:20

condoleante familiilor!asta se intampla atata timp cat politia inchide ochii si nu isi face datoria. nu e singurul care bea in macin si se urca baut la volan mai sunt si altii dar nu ii vede politi k doar de sun nasi,fini, vecini,cumnati,veri,prieteni si tot asa.politia ar trebui zguduita putin si poate atunci se vor apuca de treaba.iar tipul nu va scapa chiar daca e la pompieri.lucreaza in armata iar armata aplica legea ca la carte!

Raspunde-i

 

anonim 3,
anonim 3,

Joi, 18 Noiembrie 2010 @ 16:29

la toate relele posibile,facute cu intentie de anumite persoane certate cu legea,politia este de vina...sa gasim adevaratii vinovati sa ne unim cu totii ptr a da o mana de ajutor politiei,neputincioase din cauza legilor foarte permisibile,doar asa ne putem ajuta !

Raspunde-i

 

lavinia macin
lavinia macin

Joi, 18 Noiembrie 2010 @ 22:03

K SENTIMENT CIUDAT... AM RETRAIT ACEASTA SUFERINTA. LE CUNOSC PE TOATE CINCI, CONDOLEANTE FAMILIILOR. COPII NEVINOVATI RAMASI FARA MAME... E CUMPLIT. CRIMINALUL E DATOR SA PLATEASCA, NENOROCITUL. AI BAUT?... DUTE DRACULUI ACASA SI CULCATE.

Raspunde-i

 

oana jijila
oana jijila

Vineri, 19 Noiembrie 2010 @ 21:26

ce sa spun este greu acele femei vroiau o viata normala dar din cauza sefului care te obliga sa muncesti sambata sa intamplat ce sa intamplat mai ales ca nu-l intereseaza de transport am lucrat la acea fabrica si stiu cum este e lege SAMBATA NU SE LUCREAZA condoleante poate daca nu se duceau la munca in acea zi nu se intampla ce sa intamplat

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 20 Noiembrie 2010 @ 09:44

capul sus gica

Raspunde-i

 

stefy
stefy

Sâmbãtã, 20 Noiembrie 2010 @ 13:26

dumnezeu sa le ierte (

Raspunde-i

 

anonimA
anonimA

Sâmbãtã, 20 Noiembrie 2010 @ 15:43

Intr-adevar,pacat de cine moare!Nu putem judeca pe nimeni,nici pe sofer ca a baut si s-a suit la volan si din nefericire i-a explodat roata la curba,intand pe contrasens, nici pe victime ca nu aveau centurile de siguranta (si sigur nu mureau!!!!)...nu putem judeca,pt ca nu suntem in gradul de a judeca...e Dumnezeu care judeca si legea care face dreptate!Dumnezeu sa le ierte!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Sâmbãtã, 20 Noiembrie 2010 @ 16:07

A fost sa fie! A fost ca la acea ora si-n acea zi de 13 acele femei de 42 si respectiv 47 de ani(sper sa nu gresesc!), sa moara...a fost ca acest subofiter de 36 de ani,sofer pe masina de pompieri(deci nu e un incepator si nu un sofer oarecare!)sa aiba pe constiinta moartea acestor femei si ura tuturor! A fost un accident,s-a intamplat! Dumnezeu sa le ierte!

Raspunde-i

 

de la Turcoaia
de la Turcoaia

Sâmbãtã, 20 Noiembrie 2010 @ 21:22

o data si o data o sa se faca DREPTATE!!!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 21 Noiembrie 2010 @ 20:13

((.. eu cunosc o pers din accidentul acela..... shi am aflat despre toate .. iar una dintre femeile care au murrit.. avea o fata de clasa a5a.. shi fata accea a inebunit.. . Dumnezeu sa le ierte.. dar pe langa persoanele acela.. a mai nenorocit shi alte persoane.. pe langa ele.

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 23 Noiembrie 2010 @ 00:19

Pentru "accel" anonim de duminica 21 nov...cred ca tu ai innebunit cand erai clasa a-V-a si nu te-ai mai dus la scoala....rusineee!!!...e deranjant!!! ..

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Marti, 23 Noiembrie 2010 @ 19:39

Mare pacat

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Vineri, 26 Noiembrie 2010 @ 15:24

stiu ca e greu.aceste femei erau din acceasi comuna cu mine si imi pare f rau

Raspunde-i

 

greci
greci

Miercuri, 1 Decembrie 2010 @ 17:35

pacat de betele femei,dar vad k nimeni nu se mai intereseaza de cele 3 care au ramas,cum se simnte nimik nu mai publicati.....si soferul merita mai multi ani nu 6,prea putin rusine justitiei romane....

Raspunde-i

 

cry
cry

Luni, 6 Decembrie 2010 @ 20:55

abia acum mam convins e rau sa bei si apoi sa te sui la volan dumnezeu sa le ierte bautura nu e buna la volan adevarat sunt multi betivi ce conduc masini chear fara permis an groapa de macin dar cine sai vada iar respectivul sofer o sa se traga cu mainile de par o zi de anchisoare e echivalent cu o luna din viata e un rataaaaaat

Raspunde-i

 

GRECI-tunsu claudia
GRECI-tunsu claudia

Joi, 24 Februarie 2011 @ 19:20

PACAT DE FETELE ACELEA CA NU AU FOST VINOVATE CU NIMIC DAR ACEL CRETIN LE-A DISTRUS O VIATA INTREAGA SI A LASAT IN URMA FAMILII INDURERATE SI COPII MAI ALES PE FATA ACEEA DE CLASA A V-A IAR EU O CUNOSC IAR LA INMORMANTARE SAREA INTR-UN PICIOR SI RADEA... DUMNEZEU SA LE IERTE!

Raspunde-i

 

catalina
catalina

Vineri, 18 Martie 2011 @ 09:46

pt. fostele mele colege,Petrica Tremurici condoleante familiei,iar pt.EMILIA PAPURA multa sanatate si sa se faca bine cit mai repede ,copii au nevoie de ea.

Raspunde-i

 

catalina
catalina

Duminicã, 8 Mai 2011 @ 13:26

Sa mai interesat cineva de femeile accidentate fara voie?daca mai au bani de tratament? sa se puna pe piciare sa poata sa-si creasca copii de-acum incolo?

Raspunde-i

 

oana
oana

Miercuri, 18 Mai 2011 @ 14:59

eu sunt din comuna greci le cunosc pe acele femei si imi pare tare rau ca s-a intamplat asta.sper ca ati constat ca nu am ajutat-o pe femeia aia pe care au scos-o din masina!martorii spun ca ar fi respirat!ce sa faci daca asa le-a fost scris in cartea vietii!dumnezeu sa le ierte!

Raspunde-i

 

Ionela
Ionela

Luni, 30 Mai 2011 @ 17:01

Cui ii vine sa creada?? Acest accident cata durere a lasat in urma...in viata ne intalnim cu de toate...asa au fost acele femei ursite sa moara in accident ceea ce este pacat...rusine rusine rusine rusine barbatului care a putut face acest lucru!

Raspunde-i

 

anonim
anonim

Duminicã, 16 Decembrie 2012 @ 23:17

astora ar trebui sa nu li se mai dea permis de conducere niciodata dupa o asemenea fapta si lasati inchisi intr-o celula pana cand le putrezesc oasele

Raspunde-i

 

Acorda-i o nota!
5.0
(10 voturi)

 

 

 

 

Descopera orasul Tulcea si pe Facebook!