Clasificare apartamente si camere de inchiriat, Turism in orasul Tulcea

Turism

Clasificare apartamente si camere de inchiriat

0.0 0

Biroul de consultanta Master Business intocmeste documentatia pentru obtinerea certificatului de clasificare unitate turistica cu functiuni de cazare.
Clasificare, reclasificare, preschimbare certificate de clasificare unitati de primire turistice: Hoteluri, hoteluri-apartament, moteluri, hosteluri, pensiuni turistice-agroturistice, vile turistice, cabane turistice, bungalouri, sate de vacanta, campinguri, apartamente si camere de inchiriat, nave maritime si fluviale, etc.
Oferta speciala adresata grupurilor de unitati turistice - onorariu 200 Lei/dosar
* Oferta este supusa unor conditii-minim 3 lucrari (strucuturi turistice) in localitatea vizata a se efectua serviciile de clasificare pentru unitati turistice.
** Recomandam factorilor locali: primaria, asociatiile de profil, sa organizeze la nivel local, lista cu solicitanti care doresc introducerea in circuitul turistic si obtinerea certificatului de clasificare.

200 RON Pret: 200 Lei

adaugat Luni, 16 Septembrie 2013 @ 12:36 - valabil pana Miercuri, 16 Octombrie 2013 @ 12:36

Acest anunt nu mai este de actualitate.

Imobiliare (102 anunturi)

Auto (81 anunturi)

Afaceri şi servicii (228 anunturi)

Electronice (136 anunturi)