CASE LA CHEIE DE LA 20.000 EURO!! PESTE 1000 PLANURI CASE . CASE LEMN, CASE ZIDARIE, CASE IEFTINE, Constructii in orasul Tulcea

Constructii

0.0 0

vezi galeria de imagini
Case lemn.Case zidarie.Case ieftine. Case americane.Planuri case. - case la rosu, case la cheie.

Case din zidarie caramida sau BCA, case lemn , cabane, locuinte multifamiliale, duplex-uri, pensiuni,hoteluri .

Zeci de modele de case intre 20 - 40.000 euro !! Oriunde in tara, fara costuri suplimentare!

Proiectare. KIT materiale case la rosu/la cheie !!

1000 planuri case, planuri vile, planuri hoteluri, planuri pensiuni planuri duplex .Case ieftine! Constructii case lemn, constructii case zidarie.Case de lux.Constructii pensiuni, constructii hoteluri.Constructor case.Case americane.

Construim case de calitate, in toata tara ,case trainice si durabile, dupa proiectul / planul nostru sau al dumneavoastra !!

Doriti realizarea casei visate fara probleme , fara alergatura, fara timp pierdut, fara costuri ascunse sau cheltuieli suplimentare? Construiti cu noi! Mai ieftin, mai sigur, mai bun decat cu mesteri particulari!

Proiecte case, proiecte pensiuni,proiecte hoteluri, proiecte restaurante,magazine.
Amenajari casa si gradina. Amenajari interioare si exterioare .Finisaje, renovari case.
Constructii in toata tara.

www.conprocasa.ro

email: con.pro.casa@gmail.com
Tel :0766415043 , 0766108380

1 RON Pret: 1 Lei

adaugat Marti, 20 August 2013 @ 08:35 - valabil pana Joi, 19 Septembrie 2013 @ 08:35

Acest anunt nu mai este de actualitate.

Imobiliare (102 anunturi)

Auto (81 anunturi)

Afaceri şi servicii (228 anunturi)

Electronice (136 anunturi)