Pentru Asociaţiile de Locatari şi Proprietari, Afaceri şi servicii in orasul Tulcea

Afaceri şi servicii

Pentru asociaiile de locatari i proprietari

3.0 7

Servicii complete de evidenta contabila,expertize,audit,consultanta fiscala, adaptate nevoilor pietei, asigurand un inalt grad de calitate, asumand-si raspunderea pentru coerenta si corectitudinea proceselor contabile conform normelor nationale si internationale. In acest sens, va putem oferi ajutor cu urmatoarele servicii:
calculul corect, şi în acord cu prevederile legale în vigoare a listelor cu plata cotelor de întreţinere
calculul şi distribuirea în mod corect şi legal a cheltuielilor în funcţie de suprafaţa locuită si numărul de persoane
calculul sumelor de plată pentru consumul de energie termica, apă rece , apă caldă, cheltuieli comune, pentru fiecare apartament în parte
calculul şi folosirea în mod corect şi legal a fondului de rulment si a fondului de reparaţii
aplicarea şi repartizarea legală a procentelor de penalizare pentru restanţieri (aplicate de furnizori sau asociaţie)
introducerea la plată doar a cheltuielilor DEDUCTIBILE d.p.d.v. legal, evitându-se astfel abuzurile şi furturile mascate sub diferite forme.
Expertize contabile
Audit finaciar
Elaborare proiecte de finantare din fonduri structural
Toate tarifele se negocieaza in functie de complexitatea si amploarea lucrarilor.Avem o politica de preturi flexibile si oferim cel mai bun raport calitate-pret.
contact:0764443071/0744481826

1 RON Pret: 1 Lei / Pe ora

adaugat Marti, 16 Martie 2010 @ 14:01 - valabil pana Joi, 15 Aprilie 2010 @ 15:01

Acest anunt nu mai este de actualitate.

3.0

Imobiliare (102 anunturi)

Auto (78 anunturi)

Afaceri şi servicii (229 anunturi)